ენები: ქართული, ინგლისური, რუსული
ელ. ფოსტა: g.gamkhitashvili1@gmail.com
განათლება: 2011 წელს დავამთავრე ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის სამართალმცოდნეობის ფაკულტეტი (ბაკალავრი). 2014 წელს, სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული ფაკულტეტი, სისხლის სამართლის სპეციალიზაციით (მაგისტრი). საკვალიფიკაციო გამოცდა: 2012 წელს, ჩავაბარე ადვოკატთა საკვალიფიკაციო გამოცდა, სისხლის სამართლის სპეციალიზაციით. ტრენინგები, პრაქტიკები, სტაჟირება: 2011 წელს, ტრენინგი - სასწავლო კურსი იუსტიციის სასწავლო ცენტრში; 2011 წელს, პრაქტიკა - მთავარ პროკურატურაში; 2011 წელს, ტრენინგი - საგამოძიებო სამსახურის სტაჟიორის სასწავლო კურსი ფინანსთა სამინისტროს აკადემიაში; 2011 წელს, სტაჟირება - ფინასთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურში; 2013 წელს, ტრენინგი - საგამოძიებო სამსახურის სტაჟიორის სასწავლო კურსი ფინანსთა სამინისტროს აკადემიაში; 2013 წელს, სტაჟირება - ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურში; 2015-2016 წლებში, ტრენინგები - სპეციალური კურსები საგამოძიებო სამსახურის თანამშრომლებისთვის; 2023 წელს, ტრენინგი - საგადასახადო კანომდებლობა იურისტებისთვის; 2024 წელს, ტრენინგი (შსს აკადემია) - არასრულწოვნათა მართლმსაჯულების პროცესის განმახორციელებელ პოლიცილეთა და გამომძიებელთა მომზადების პროგრამა. სამუშაო გამოცდილება: 2014 წლის 22 მაისიდან - 2025 წლის 11 მარტის ჩათვლით პერიოდში, ვმუშაობდი საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის საგამოძიებო დეპარტამენტის შიდა ქართლის და განსაკუთრებით მნიშვნელოვან საქმეთა სამმართველოებში ინსპექტორ-გამომძიებლის, გამომძიებლის და უფროსი გამომძიებლის პოზიციებზე. სპეციალური წოდება - თადარიგის ვიცე-პოლკოვნიკი. საერთო სტაჟი საგამოძიებო სამსახურში - 11 წელი და 9 თვე.